Veterani Dinama gostovali u Ruščici

Petak, 21 Travanj 2017

Veterani Nogometnog kluba Posavac iz Ruščice odlučili su obilježiti promjenu imena svog stadiona.

Podsjetimo da je igralište u Ruščici do sada imalo naziv Strovići, a kako su napravljene tribine i rasvjeta, ovo lijepo zdanje postalo je pravi stadion koji od prošle godine nosi naziv: Antun Iličić – Braco“. Na godišnjicu obilježavanja promjene imena u Ruščici su gostovali veterani Dinama koji su sa 4:1 pobijedili domaće veterane Posavca. Veterane Dinama u vodstvo je u 5. minuti doveo Enes Mešanović koji je samo za ovu prigodu iz Tuzle stigao na ovu utakmicu. Osim Mešanovića za Dinamo je gol u prvom poluvremenu u 33. minuti postigao Veldin Karić, dok su Modri u drugom poluvremenu postigli još 2 gola. Oba je postigao još uvijek aktivni igrač Hrvoje Štrok. Sve što su domaći veterani Posavca napravili je pogodak Zlatka Števića kojeg je proigrao Damir Marjanović na početku drugog poluvremena. Tada je Posavac smanjio rezultat na 2:1, ali više od toga nije išlo budući je Brođanin na golu Dinama Mario Jozić bio nesavladiv.