Brod 035 nadigrao Vrgorac

Ponedjeljak, 13 Studeni 2017

Svoju najbolju utakmicu u dosadašnjem dijelu sezone odigrali su malonogometaši Broda 035.

Oni su u 6. kolu Prve Hrvatske malonogometne lige na parketu dvorane Brod s 5:1 nadigrali Vrgorac. Prije međusobnog ogleda Vrgorac je bio na 7. mjestu te jer imao bod više u odnosu na Brođane koji su bili na 8. poziciji. S ovom pobjedom koja je treća u sezoni momčad trenera Ćorluke preskočila je Vrgorac te se polako penje prema gornjem dijelu ljestvice. Premda je Vrgorac već u 2. minuti preko Subotića došao u vodstvo od 1:0 domaći su do poluvremena svojih Osječana Čavara i Erora došli do preokreta i vodstva od 2:1. U drugom poluvremenu domaći vrlo brzo preko Ruheka podižu na 3:1, a nešto kasnije Bundavice povećava na 4:1. Kada je Vrgorac igrao bez golmana, to je iskoristio domaći vratar Milanović koji se dokopao lopte i onda pogodio suprotna prazna vrata za konačnih 5:1 u korist Broda 035 protiv Vrgorca. Za Milanovića je to kao i za Bundavicu i Erora bio treći gol u ovoj sezoni.