Visoka pobjeda juniora Broda 035 protiv Svetog Patrika!

Petak, 15 Siječanj 2021

U malonogometnoj ligi – istok za juniore natječe se 14 klubova koji igraju jednostrukim bod sustavom, dakle 13. kola.

U malonogometnoj ligi – istok za juniore natječe se 14 klubova koji igraju jednostrukim bod sustavom, dakle 13. kola. Godinama se u ovom natjecanju juniori Broda 035 nalaze u vrhu ljestvice što su potvrdili i u ovogodišnjem prvenstvu. Nakon 3. kola mladi Brođani imaju sve 3 pobjede iz isto toliko odigranih utakmica, dok su u 3. kolu na domaćem parketu s 11:4 u pravoj golijadi nadigrali Sveti Patrik iz Županje. Tako juniori trenera Mateja Gačića nastavljaju s dobrim igrama i pobjedama u Ligi Slavonije i Baranje za uzrast dječaka rođenih 2002. godine i mlađi. U 3. kolu mladi Brođani zabilježili su i treću uzastopnu, ali i najuvjelrjiviju pobjedu do sada. Gosti su vodili s 1:0, dok je prvo poluvrijeme završilo sa 4:2 u korist Broda 035 koji je sve riješio u drugom vrlo raspucanom i učinkovitom poluvremenu. Raspoložen kod domaćih bio je Mateo Marčetić koji je postigao 4 gola, dok je 3 dodao kapetan Ilija Tukara. Preostale pogotke za juniore Broda 035 dali su: Domagoj Đurković, Ivan Didović, Marko Mijić i autor najljepšeg gola na utakmici Roko Cvitković.