NK Svačić obranio naslov na turniru u Bebrini!

Srijeda, 21 Srpanj 2021

Nogometni klub BONK iz Bebrine nastavio je tradiciju održavanja svojih turnira.

Tako je ove godine odigran 7. turnir koji je pripao Svačiću iz Starog Slatinika koji je na taj način obranio naslov od prošle godine. Oni su nakon boljeg izvođenja penala s 5:2 bili bolji od ovog ljeta pojačane Mladosti iz Sibinja. U regularnom vremenu za 70 minuta igre jer se igralo 2 poluvremena po 35 minuta bilo je 1:1. Svačić je u vodstvo nakon dodavanja Krizmanića u vodstvo doveo Žuljević, dok je na 1:1 precizan iz kaznenog udarca bio Alen Jelčić. Sama finalna utakmica bila je vrlo dobra, zanimljiva i s nekoliko obostrano dobrih poteza. Za 3. mjesto je Šokadija iz Šumeća s 2:1 pobijedila Slavonac iz Brodskog Stupnika, dok su u revijalnom susretu Veterani Općine Bebrine s 2:0 svladali domaće veterane BONK-a.